kontakt
tel./fax  91 423 47 29
tel. kom. 604 470 020
tel. kom. 693 755 221
napisz do nas

o imprezie

Kiermasz Ogrodniczy "Pamiętajcie o ogrodach" jest dwudniową imprezą handlowo - wystawienniczą. Odbywa się ona dwa razy w roku, w maju i we wrześniu. Tradycyjną lokalizacją Kiermaszu jest najbardziej reprezentacyjne miejsce w centrum Szczecina - Wały Chrobrego. Na trzech ulicach znajdujących się w obrębie Wałów rozmieszczane są stoiska handlowe i wystawiennicze, atrakcje dla odwiedzających oraz mała gastronomia. Propozycję udziału w Kiermaszu kierujemy do ogrodników i szkółkarzy, importerów i producentów sprzętu, a także narzędzi ogrodniczych, nawozów, środków ochrony roślin, altan, szklarni, mebli i małej architektury ogrodowej, projektantów i architektów krajobrazu oraz innych firm związanych z ogrodnictwem, spędzaniem wolnego czasu i rekreacją. Do dyspozycji wystawców oddajemy powierzchnie pod stoiska z dostępem do energii elektrycznej i wody, zapewniamy ochronę terenu w godzinach nocnych i bezpłatny wstęp dla klientów.

Imprezy z cyklu "Pamiętajcie o ogrodach" odbywają się nieprzerwanie od 2000 r. ciesząc się bardzo dobrą opinią wśród wystawców i ogromnym zainteresowaniem odwiedzających ją gości. Według jej uczestników i obserwatorów jest ona jedną z największych tego typu imprez ogrodniczych w Polsce.

Firmy i osoby zainteresowane udziałem w Kiermaszu prosimy o wypełnienie ankiety zgłoszeniowej znajdującej się na tej stronie internetowej. Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej.

Zapraszamy do współpracy

organizator

Organizatorem Kiermaszu ogrodniczego "Pamiętajcie o Ogrodach"
jest "FM Firma Marketingowa", doświadczony pomysłodawca i realizator wielu przedsięwzięć – branżowych konferencji i spotkań o zasięgu ogólnopolskim.

W naszej współpracy z osobami, instytucjami i firmami opieramy się na bezpośrednich, jasnych kontaktach i zasadach. Dzięki temu wielokrotnie spotykamy się z wyrazami sympatii i uznania, świadczącymi o potrzebie i głębokim sensie tego, co robimy.


KONTAKT Z NAMI

FM Firma Marketingowa Robert Szyjanowski
ul. Emilii Plater 96/56
71-635 Szczecin

Tel./fax 91 423 47 29
Tel. Kom. 604 470 020, 693 755 221
e-mail: biuro@kiermaszogrodniczy.info

Mecenat


Patroni medialni


Partnerzy© FM Firma Marketingowa Robert Szyjanowski